Sale 20%
{{ productAwardLocalized.Quote }}

DailyTour E+ 1 BD Dames

2020

€ 2.639 € 3.299

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Geniet van de nieuwste e-bike technologie met de DailyTour E+. Met onzichtbare accu, automatische ondersteuning, navigatiemogelijkheden en geïntegreerde verlichting is de DailyTour E+ een leuke, nieuwe manier om op pad te gaan.

Deze veelzijdige en praktische E-bike is ideaal voor dagelijks gebruik in diverse omgevingen. Hij heeft alle uitrustingskenmerken die je maar kunt verzinnen zoals een standaard, verlichting, drager en spatborden - alles is fraai ontworpen en zodanig gebouwd dat je eenvoudig de belangrijkste dingen kunt meenemen. Met een SyncDrive Life 60 Nm motor heb je bovendien de mogelijkheid om in een automatische ondersteuningsmodus te rijden. Deze technologie bepaalt zelf de hoeveelheid ondersteuning die je nodig hebt en schakelt automatisch. Zodoende kun jij je aandacht volledig op de weg richten. Het geïntegreerde verlichtingssysteem heeft dag- en nachtrijverlichting waardoor je zichtbaarheid en veiligheid op de weg wordt vergroot. De geveerde voorvork absorbeert de hobbels en versoepelt je rit.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Slimme ondersteuning:

De SyncDrive Life 60 Nm motor heeft een Smart Assist modus die automatisch de hoeveelheid ondersteuning bepaalt. Zodat je altijd over de juiste support beschikt en langer op een acculading kunt fietsen.

Onzichtbare accu

Giant's nieuwste EnergyPak SMART batterij is weggewerkt in de onderbuis, wat een meer minimalistisch, gestroomlijnd ontwerp van de onderbuis geeft.

Extra zichtbaarheid:

Geïntegreerde verlichting brandt dag en nacht voor een betere zichtbaarheid op de weg.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 500 / SyncDrive Life

  • Actieradius
  • Zwaar: 60 KM 37 miles
  • Goed: 120 KM 74 miles
  • Ideaal: 200 KM 124 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Life, automatic support, 5-mode, 300% tunable support, 60Nm
  • Sensoren
    Giant PedalPlus 6-sensor technology
  • Display
    Giant RideControl EVO, USB
  • Accu
    Giant intergrated EnergyPak 500Wh
  • Maten
    S, M, L
  • Kleuren
    Antracite
  • Frame
    ALUXX SL Hydroformedaluminum frame for SyncDrive central motor, super smooth weld, integrated daylight, Rack-time carrier
  • Voorvork
    RST Pulse Air HLO 60mm travel, tappered steerer, hydraulic lockout
  • Stuur
    Aluminum Trekking bar 31.8x630mm
  • Stuurpen
    Giant Contour EVO integrated, adjustable
  • Zadelpen
    Suspension 2-bolt micro-adjustable, 30,9x270mm
  • Zadel
    Selle Royal Essenza gel
  • Pedalen
    VP191 light weight aluminum
  • Shifters
    Shimano Nexus 8 speed RevoShift
  • Remmen
    Shimano MT201 Hydraulic Disc
  • Remhendels
    Shimano MT201 Hydraulic Disc
  • Cassette
    Gates CDXtm stainless steel 26T rear sprocket
  • Ketting
    Gates CDXtm Carbon Drive 120T CenterTrack belt
  • Crankset
    Gates CDXtm CenterTrack 46T front sprocket
  • Velgen
    Giant eX 2, Tubeless Ready, 700c aluminium, e-bike optimized
  • Naven
    Shimano TX-505 Disc [F], Shimano Nexus 8 Disc [R]
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Schwalbe Energiser Plus 622x47 Green Guard
  • Extra's
    Giant EnergyPak Smart charger
  • Verlichting
    Giant Numen 40 integrated 40Lux automatic front LEDGiant Numen iD integrated day-time LEDAxa Blueline rear LED
  • Slot
    Abus Pro Shield 5850
  • Drager
    MIK rack. System bag & basket compatible
  • Gewicht
    23.7 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

Deze veelzijdige en praktische E-bike is ideaal voor dagelijks gebruik in diverse omgevingen. Hij heeft alle uitrustingskenmerken die je maar kunt verzinnen zoals een standaard, verlichting, drager en spatborden - alles is fraai ontworpen en zodanig gebouwd dat je eenvoudig de belangrijkste dingen kunt meenemen. Met een SyncDrive Life 60 Nm motor heb je bovendien de mogelijkheid om in een automatische ondersteuningsmodus te rijden. Deze technologie bepaalt zelf de hoeveelheid ondersteuning die je nodig hebt en schakelt automatisch. Zodoende kun jij je aandacht volledig op de weg richten. Het geïntegreerde verlichtingssysteem heeft dag- en nachtrijverlichting waardoor je zichtbaarheid en veiligheid op de weg wordt vergroot. De geveerde voorvork absorbeert de hobbels en versoepelt je rit.

2020 DailyTour E+ with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      155 cm5’1”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)72,5°72,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)58022,859523,461024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31706,71857,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°69,5°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)873,4873,4873,4
HWielbasis (mm) (inch)110843,6111744113344,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)6342564325,365725,9
LReach (mm) (inch)3801538615,239615,6
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700c700c700c

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
PedalPlus 6-Sensor Technologie
RideControl EVO
SyncDrive Life

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.