Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Pique Advanced Pro 29 1

€ 6.799

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Vlieg met snelheid en efficiëntie over de trails op de Pique Advanced Pro 29. Deze stijve, lichtgewicht full-suspension XC fiets heeft podiumaspiraties en is gebouwd om jou zo snel mogelijk naar de top te krijgen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Snel:

Een licht en stijf Advanced-grade composite frame en wielset maximaliseert je kracht en efficiëntie, vooral merkbaar bij beklimmingen.

Capabel:

29-inch wielen rollen gemakkelijk over obstakels, terwijl 100 mm Maestro-ophanging - afgestemd op vrouwen, door vrouwen - helpt om ruiger terrein op te vangen.

Stabiel:

Een geïntegreerde dropper zadelpen en ruimte voor maximaal 2,4-inch banden zorgen ervoor dat je vol vertrouwen op technischer terrein kunt rijden.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Dark Blue / Carbon
  • Frame
    Advanced-Grade Composite front and rear triangles, 100mm Maestro Suspension
  • Voorvork
    Fox 32 Float SC Performance Elite Live Valve, 100mm, FIT4 damper, Boost 15x110 Kabolt, tapered, 44mm offset, custom tuned for Liv
  • Demper
    Fox Float Performance Elite Live Valve, 165/45, custom tuned for Liv
  • Stuur
    Giant Contact SLR XC, flat, 760x35mm
  • Grips
    Liv Supera, single lock ring
  • Stuurpen
    Giant Contact SL XC, 35mm XS:50mm, S:50mm, M:60mm, L:70mm
  • Zadelpen
    Giant Contact Switch dropper, remote XS: 75mm travel / 30.9 x 295mm S: 100mm travel / 30.9 x 345mm M: 100mm travel / 30.9 x 345mm L: 100mm travel / 30.9 x 345mm
  • Zadel
    Fi'zi:k Vento Argo R5
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    Shimano Deore XT M8100, 1x12
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano Deore XT M8100
  • Remmen
    Shimano SLX M7100, hydraulic, Shimano RT-64 rotors [F]180mm, [R]160mm
  • Remhendels
    Shimano SLX M7100
  • Cassette
    Shimano SLX M7100, 10x51
  • Ketting
    KMC X-12
  • Crankset
    Shimano Deore XT M8100, 30t XS:165mm, S:170mm, M:170mm, L:175mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant XCR-1 Carbon 29 WheelSystem
  • Naven
    Giant XCR-1 Carbon 29 WheelSystem
  • Spaken
    Giant XCR-1 Carbon 29 WheelSystem
  • Banden
    [F] Maxxis Recon Race, 29x2.25", foldable, TLR, EXO, tubeless [R] Maxxis Recon Race, 29x2.25", foldable, TLR, EXO, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared, max tire size 2.25", max chainring size 32t
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      148 cm4’10”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)39015,44061644517,548219
BZitbuis hoek (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)56522,258022,859523,461024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)903,5953,71003,91104,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)68,5°68,5°68,5°68,5°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512512
GNaloop (mm) (inch)92,93,692,93,692,93,692,93,6
HWielbasis (mm) (inch)110043,3111543,9113144,5114745,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43817,243817,243817,243817,2
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)57822,85832358723,159723,5
LReach (mm) (inch)39915,741316,342716,843917,3
MStand Over Height (mm) (inch)69327,370327,772628,675329,6
NStuur breedte (mm) (inch)72028,372028,374029,174029,1
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502502602,4702,8
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,71756,9
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

Advanced Composite Technologie
Advanced Forged Composite Technologie
Maestro Suspension Technologie
OverDrive
PowerCore
Tubeless Systeem

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.